Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Garantili SEO Hizmeti ile İşinizi Kısa Süre İçinde Büyütün

Yazar Posted on 0 Etiket yok 0

Garantili SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti

Web siteniz var fakat kimse ziyaret etmiyor mu?

Eğer bu devirde işinizi daha da büyütmek istiyorsanız, o zaman SEO yani arama motoru optimizasyonu, internet pazarlama cephaneliğinizdeki vazgeçilmez silahlardan biri olmalıdır.

SEO web sitenizin ziyaretçilerini artırmaya yardımcı olur ve sitenizi internette nakit üreten motora dönüştürür. Doğru bir şekilde yapılırsa, SEO ile sitenizde ürün veya hizmet satışlarınızı artırabilirsiniz, aynı zamanda güvenebilecekleri bir şirket arayan çevrimiçi müşterilere markanızı tanıtmaya yardımcı olur.

SEO Nedir? Nasıl çalışır? Garantili SEO Hizmeti Ne İşe Yarar?

SEO’yu anlamak için önce Google’ın nasıl çalıştığını anlamak gerekiyor. Bu konu ile ilgili Google’ın yaptığı basit bir açıklamaya göz atalım.

Arama, insanlara aradıkları cevabı veriyor.

Gördüğünüz gibi çok basit. Ancak arama motoru optimizasyonu çok karmaşık bir işlemdir. Resmi kaynaklarda SEO’yu çok basit olarak öğretmeye çalışıyorlar, onlar site içi arama motoru optimizasyonu çalışmalarıdır, biraz uğraşırsanız 2-3 ayda site içi arama motoru optimizasyonu çalışmasında siz de bilgi sahibi olabilirsiniz, ancak site dışı arama motoru optimizasyonu yapmayı kolay kolay öğrenemezsiniz, çünkü sadece deneyimle öğrenebilirsiniz, bu alanda deneyim kazanmak istiyorsanız backlinkler ve araçlar için en az 200 bin TL masraf yapmalısınız ve 2 sene boyunca her gün saatlerce çalışmalısınız.

Gerçek şu ki, milyarlarca web sitesi mevcut. Google aramalarında üst sıralarda bulunmak istiyorsanız öncelikle sitenizi Google aramaları için hazırlamak zorundasınız, bunun için bazı çalışmalar yapmanız gerekiyor. Bu yapılması gereken çalışmaların bazıları, web sitenizdeki içeriklerin kalitesini sürekli ve tutarlı bir şekilde iyileştirmek, web sitenizin mimarisinin Google’ın sitenizi bulmasını ve anlamasını kolaylaştıran bir şekilde tasarlandığından emin olmak ve size bağlantı veren web sitelerinin kalitesini kontrol etmektir. Tüm bunlar temel SEO sürecinin bir parçasını oluşturuyor.

Başka bir şekilde söylemek gerekirse, arama motoru optimizasyonu web sitenizin sıralamalarını Google, Yandex ve Bing gibi önemli arama motorlarında iyileştirmektir.

Az önce de bahsettiğimiz gibi, doğru bir şekilde uygulanırsa, arama motoru optimizasyonu, organik aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlar, yani Google’a para ödemeseniz bile sonuç sayfasında sizi milyonlarca web sitesinin üzerinde üst sıralara yükseltir. Doğal bir şekilde yükselmiş olacaksınız.

SEO, gerçek değerinden faydalanmak için belirli bir süre boyunca sürekli uygulanması gereken bir stratejidir.

Arama motoru optimizasyonu, her zaman en iyi sonuçları elde etmek için sürekli geliştirilmesi ve ölçülmesi gereken “iş devam ediyor” modundadır.

Garantili SEO Hizmetimizden Yararlanarak İşinizi Nasıl Büyütürsünüz?

Google’da web siteyi yükseltmek neden zordur? Çünkü web siteniz Google’da üst sıralara yükselirse, hedef kitlenizin aradıkları ürün veya hizmeti bulmak için web sitenizin bağlantısını tıklayıp müşteriye dönüşme oranı daha fazladır.

Örneğin, gerçek bir mağazaya sahip olduğunuzu düşünün, diyelim ki ayakkabı satıyorsunuz. Mağazanız için bir yer seçerken bölgedeki yaya trafiğini dikkate almanız gerekir. Bu, mağazanıza yeterli sayıda insan çekmenizi ve aynı zamanda potansiyel müşterilerin sizi kolayca bulmalarını sağlar. Yaya trafiği olmadan satışlarınızın az olacağını tahmin etmek zor değil.

Web trafiği de aynen bu şekilde çalışır. Eğer Google gibi arama motorlarında anahtar kelimelerinizde ilk sayfada değilseniz, çok az ya da hiç ziyaretçiniz olmaz. Trafik olmadan da, az önce de söylediğimiz gibi satış yapamazsınız.

Başarılı SEO firmasının yardımı ile, web siteniz Google’ın ve diğer arama motorlarının ilk sayfasına yükselir ve web sitenize yoğun trafik akışı sağlar. Bu insanlar, ürün veya hizmetiniz ile ilgilenen potansiyel müşterilerdir. Çünkü internet kullanıcılarının %80’inden fazlası alışveriş yapmak için interneti kullanıyor, SEO’nun işletmenizin katlanarak büyümesine nasıl yardımcı olduğunu hayal edebiliyorsunuzdur.

Yorum Yok

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir